אודות הדידו סנטר

הדידו הוקם בשנת 1982 בשם "תרבות וספורט פרדס חנה". הדידו קרוי על שמו של אבי המשפחה, דידו דעדוש ז"ל.

על-ידי ויקי ודינה דעדוש ז"ל (שלימים הייתה אשתו) החנות הקטנה הייתה לשם דבר ואבן שואבת לקהל המקומי בשל מגוון המוצרים ובעיקר בשל השרות האישי והמיוחד. 

ב-1983 עברה החנות שהייתה פעילה ושוקקת חיים למשכנה החדש בן 4 המפלסים.
בניין הדידו החדשני של אותם זמנים היה עם המעלית הראשונה בפרדס חנה, מה שהיווה אטרקציה לתושבי פרדס חנה והאזור.

בניין הדידו הוקם על בניין "בתי קפה סימון" שהיה פעיל עוד מימיה הראשונים של פרדס חנה. לצד בית הקפה היה גם מלון דרכים. 

הדידו שם לו למטרה להיות אחד וייחודי ולא לשכפל את עצמו, להתמקד בקהל לקוחותיו, לשמר את הסטנדרטים היחודיים ולהתחדש בתוכו. האווירה בדידו נעימה ומשפחתית.
מרבית מעובדי צוות הדידו הינם עובדים וותיקים  העובדים  בדידו בין 6 ל-15 שנים, מה שתורם מאוד לקשר ולאמון שיש בין הלקוחות לצוות. כמו כן, לקוחות המועדון שלנו הם לקוחות קבועים. חלקם הכירו את הדידו עוד בהיותם  ילדים, וכיום מגדלים דור שני של תלמידים ושל לקוחות.

הדידו משרת קהל לקוחות מפרדס חנה - כרכור, בנימינה, זכרון יעקב, מישובי אלונה, מישובי המועצה האיזורית  מנשה ואף לקוחות המגיעים במיוחד ממקומות מרוחקים יותר.

הדידו מקפיד לשמור על סטנדרט גבוה של איכות המוצרים ואינו מתפתה למכירת מוצרים באיכות ירודה - כל זאת במחיר סביר ותחרותי.
מועדון הלקוחות של הדידו, שהוקם ב-1995, היה לראשון באיזור ובין הראשונים שהיו בארץ. מאז ועד היום צוות הדידו משתדל להעניק שירות אישי ואדיב ללקוחות המועדון.

בדידו 3 קומות של מחלקות (ציוד משרדי, יצירה ואומנות, מולטימדיה, ספרים ושירותי הדפסות וסובלימציה, הדפסה על קנבס ונייר פוטו, צעצועים, כלי בית ותכשיטים) ובנוסף קומת מחסן ומשרדים.